1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смешни мислења!

Дискусија во 'Насмевка' започната од Offspring, 16 ноември 2010.

 1. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Е вака сега, да не биде темава како Фемина Трачеви, несакам да се развива во таа насока, во стилум озборување и ремет. Овде нека се оставаат мислења на кои сте се изнасмеале, само без мислења од категоријата Насмевка, на која токму тоа и е целта.
  Инспирација ми е Мина за моето мислење во љубовни проблеми. Минче и мене ми беше смешно додека го пишував. :rofl:

  Повелете девојки, ама :!: без озборување и ремет :!:
   
  На elka.timova му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.803
  Добра тема! Ај да видиме дали нема да забега ;)

  Лилит многу пати знае да ме насмее, особено со нејзиниот сарказам. Постирам нешто од неа.

  од темата Кога лисјаат паѓаат

  од темата Првиот пат со крв или не

  од темата Фризур4е

  исто од Фризур4е

  :D
   
  На maca cvet, angelche16, Lora.rosse и 12 други им се допаѓа ова.
 3. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
   
  На jance му/ѝ се допаѓа ова.
 4. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Јас од темава: ~ Непријатна миризба од вагината~ не можам да издвојам едно мислење кое не ми е смешно.
  Влегоа во конфликт девојките....
  Ама Сесилија и HeidiDiWalt толку ме изнамеале со последните постови, што буквално се превртев од столчето. :D
   
 5. Mygirl

  Mygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2010
  Пораки:
  577
  Допаѓања:
  848
  хахаххах боже, и било страв да не го измоча :D :D
   
  На ELIDavor, UniqueGirl12, angelche16 и 11 други им се допаѓа ова.
 6. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Ова е врв! :rofl: :rofl:
   
  На IvanaJenner, ColoursOfTheRainbow, Chimera и 9 други им се допаѓа ова.
 7. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.585
  Дефинитивно ова ми падна прво на памет, темата е Рана од мозолче, јас вака ја запаметив нашата Хајди, хистерично ми е смешно се' уште...
  Поздрав до Хајди :*


   
  На Kimberly11, Goody, MevikaatDori и 41 други им се допаѓа ова.
 8. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.803
  :rofl: ...крвава е Хајди, а што е најтрагично па мака си имала она, ама како го напишала, не можеш да не се смееш. Ах бе Хајди :)

  Вчера Оффи ме изнасмеа кога делеше совети.

   
  На Eli23, LittlePinky, LittleFairy и 2 други им се допаѓа ова.
 9. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.585
  Тема: Што правите најчесто после секс?

  (во една дооооолга исцрпувачка расправија со едно фрикче, Лилит ја кажа мислата на векот...)


  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

  И не, нема да го редактирам претходното, ова заслужува посебно место. ;)
   
  На sj *O*, shining_star, Eli23 и 41 други им се допаѓа ова.
 10. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.044
  од темата Фризур4е

  исто од Фризур4е

  :D[/quote]

  Ама ова нај јако и беше! :D :D
  Само кај го најде бушавиов?? :rofl:
   
  На hrcace му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Ова го имам прочитано повеќе од 20 пати! Последниот дел си го ставив и во потпис!

  Која креативност е во прашање :D Sad but true! :!: Скоро да го имам напамет научено и на работа му го раскажував на газдата :D :D
   
  На shining_star, Eli23, Saraa и 15 други им се допаѓа ова.
 12. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  343
  :lol: :lol:
   
  На Tumblr.123, figgiMK, billyy и 3 други им се допаѓа ова.
 13. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.407
  Пол:
  Женски
  За смешни мислења, не ми паѓа на памет некое во моментов, ама за јакомие не можам да престанам да се смеам :D :rofl:
   
  На Osamena devojka и TammyDeyn им се допаѓа ова.
 14. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.765
  „ pred nekoj mesec mi kazaa deka beyonce i rihana bile isprateni demek od gjavolot...uste se ezam koa ke mi tekne na toa.... demek koa ke dosol gjavolot na zemjata da sme go slusale poise.... mnogu si gi sakam i dvete i koa go slusnav ova, jeza mi e da gi slusam... u stil koa ke gi procitas pesnite od nazad kon napret se ke bilo jasno...ajdeee kazuvajte dali nekoj neso znae za ova. “

  Сака да не извести девојчето. :lol: :lol:
   
  На Ekstaza, CameliaMiller, hrcace и 7 други им се допаѓа ова.
 15. mar17

  mar17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  107
  КРАЈ! у кома :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На IamSexyAndIKnowIt, Chocolate.me, maca cvet и 13 други им се допаѓа ова.
 16. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.485
  Допаѓања:
  2.946
  најсериозно сдк дека не сакам да ја навредам девојката..секогаш правиме грешки..ама смешно ми е дека кажува за накит, а после дека си купила два лака за нокти :lol: не знам дали јас не го сфатив убаво, ама како и да е, смешно ми е :D без навреда :!:
   
  На maca cvet, Ekstaza, tirkenbal и 7 други им се допаѓа ова.
 17. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Интересна тема, ама имам чувство дека ќе се претвори во “Фемина трачеви“ |(
   
  На hrcace, 2468, Gordana10 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Ким не ја подбуцнувај работата :$ И јас несакам да се развие во тој правец. Без да копаме мислења од кантата, туку оние ние што си ги пишуваме, поактивните. Значи не навредливи, туку смешни мислења, мислење кое сте го прочитале и сте се изнасмеале во моментот. :)

  Без ремет :!:
   
  На maca cvet му/ѝ се допаѓа ова.
 19. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Ете така, убаво кажа. Зашто ако биде како на „Фемина трачеви“ некој како смешно мислење ќе стави пост од типот „Дали ве болеше првиот пат“ и сл.
  Се извинувам за оффтопик, ама за арно прокоментирав не за лошо :)
   
 20. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.293
  Пол:
  Женски
  Мислењата си ги пишуваме ние, никој не не натерал на тоа, затоа незнам зошто би било навредливо :?: Штом си го напишал јавно на форум понатака нема лутки кој што искоментирал во врска со мислењето.