1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смешни спортски моменти

Дискусија во 'Спорт' започната од vendiii, 13 октомври 2011.

 1. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.461
  Тука ќе може да постираме слики и видеа од смешни спортски ситуации ...
   

  Прикачени фајлови:

  На RainBow му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ani22

  ani22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2010
  Пораки:
  585
  Допаѓања:
  303
 3. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.461
 4. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
 5. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.554
  Не е баш спортски момент, повеќе е до тоа како е направено видеото. Ама се убивам од смеење :D :D :D .

  http://www.youtube.com/watch?v=RvPZBRXWu7k

  Кики закон :rock:

  http://www.youtube.com/watch?v=Tyq_vhWk ... re=related

  Кој би поверувал дека ова е ненамерно добивање на црвен картон :lol: .

  http://www.youtube.com/watch?v=3t1RvkeixIQ

  Еве и некои други смешни моменти.

  http://www.youtube.com/watch?v=wSMKfzIG ... re=related
   
 6. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.902
  Допаѓања:
  31.200
  Пол:
  Женски
  [​IMG][​IMG]
   
  На EmGreen и BlackSwan5 им се допаѓа ова.
 7. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.554
  Абе сексуалната ориентација им е малку знак прашалник :wasntme: :D .


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Само се зезам, нем да ме нападнат навивачите на Барса :lol: ;) .
   
  На Jessie-J му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.286
  Пол:
  Женски
  Еве нешто и од мене :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 9. Miss666

  Miss666 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  1.117
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
  :rofl: :rofl: :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

  На Lovy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  664
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  :lol: :D :D :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 11. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.579
  Допаѓања:
  31.127
  Пол:
  Женски
 12. doutzen

  doutzen Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  158
  хахахах ме изнасмеавте