Снаите и свекорите - проблеми

Дискусија во 'Канта' започната од westt, 21 ноември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. westt

  westt Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  162
  Гледав ама за свекорот не најдов тема . За свекрвите е доста активна ајде да ве видам за свекорите,има ли такво кој имаат проблем со свекорот? Јас искрено имам доста проблеми и тоа све за ситници се расправаме и не збориме со денови хахах.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.966
  Допаѓања:
  47.868
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.