1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Совети како да се здебелам? :)

Дискусија во 'Канта' започната од tamicka, 26 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tamicka

  tamicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  5
  сакам да се здебелам, но не успевам баш најдобро во тоа...има ли некоа посебна исхрана која би ми помогнала? :$ :)
   
 2. viktorija94

  viktorija94 Активен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2013
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  35
  Јади, пијај, лежи, и така секој ден :D има резултати :D :P
  Иначе за посебна исхрана: мрсно, благо, појче леб, и газирани сокови. Ова најмногу дебели. Само пази да не се здебелиш многу после да се каеш :D
   
 3. aleks26

  aleks26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2012
  Пораки:
  309
  Допаѓања:
  96
  Пол:
  Женски
  Е ова барем за мене е лесно,мој совет е 5 оброци дневно,леб што повеке,благо убавезно,вечера исто така,сокови посебно газирани,после секој оброк по пола саат лежење и верувај кг тука се :)
   
 4. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  7.309
  Допаѓања:
  34.977
  Пол:
  Женски
  Дојди кај мене мајка ми да видиш колку ќе те здебели :wasntme:
  После еден месец ти гарантирам дека ќе бараш совету тука како да ослабнеш :D
   
 5. LifeLove

  LifeLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  358
  Допаѓања:
  141
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.