1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Совети од женските за машките

Дискусија во 'Канта' започната од Festim, 13 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Festim

  Festim Нов член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  34
  Ај кажете вие девојки што ве пали најмногу кај машките , кој дел и каков маж
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.