Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Совет за нов компјутер?

Дискусија во 'Канта' започната од Tajsonida, 20 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tajsonida

  Tajsonida Активен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2014
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  3
  Совет за нов компјутер? :) Ајде ;)
   
 2. Caci55

  Caci55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2018
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  523
  Пол:
  Женски
  Иако темава е стара, да одговорам на прашање. За нов компјутер од Асус или Леново.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.