1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Совет итно

Дискусија во 'Канта' започната од crazygiirl, 17 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. crazygiirl

  crazygiirl Активен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Имам 19 години се викам Марија имав прв сексулаен однос ама немасе крв дали е нормално ?ж
   
 2. crazygiirl

  crazygiirl Активен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Дали би сакале да ми помогнете во врска со ова прашајне
   
 3. AlanisM

  AlanisM Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  590
  Нормално е. На сите не им протекува крв при првиот сексуален однос
   
 4. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.467
  Еве ти еден совет од мене. Што си напраила нешто без претходно добро да се информираш-си напраила. Следен пат земи прочитај пролистај малце пред да правиш нешто за кое што изгледа воопшто не си упатена. :inlove:
   
 5. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  10.263
  Допаѓања:
  135.138
  Бидејќи се викаш Марија,нормално е што немало крв.
   
  На Hipster, Trendafilka, crazyinlove19 и 10 други им се допаѓа ова.
 6. Chunga-Lunga

  Chunga-Lunga Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2012
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  37
 7. crazygiirl

  crazygiirl Активен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.