1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Созопол (Бугарија)

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од pavlinapale, 4 јули 2013.

 1. pavlinapale

  pavlinapale Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  Ме интересира нешто повеќе за Созопол како се движат цените, задоволни\незадоволни, дали има некој што бил ? искуство? поздрав
   
 2. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски
  mestovo e super ubavo pomini si :))
   
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.927
  Бев лани. Стариот град многу е убав. Плажата добра е, ама не се бањавме зошто имаше големи бранови и забрането беше да се бања. Бевме на еден ден и не се бањавме. Но затоа прошетавме и сум задоволен од градот.