1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Солариум

Дискусија во 'Канта' започната од Marinelce92, 21 јануари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Marinelce92

  Marinelce92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 август 2012
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  16
  Дали сте биле на солариум, каде, и какви се вашите искуства? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.084
  Допаѓања:
  61.936
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.