1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Солун

Дискусија во 'Канта' започната од butterfly.mk, 14 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. butterfly.mk

  butterfly.mk Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2010
  Пораки:
  1.142
  Допаѓања:
  1.079
  Не знаев каде да ја ставам оваа тема , но би сакала да ми кажете како се цените во Солун во последно време. Дали се исплати да се оди во шопинг како порано со сите овие нереди и се , и дали некоја од вас веќе била ?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.