Соновни

Дискусија во 'Канта' започната од Tribbiani, 18 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tribbiani

  Tribbiani Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2010
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  6
  Ајде тука да ги толкуваме соновите драги мои феминки :)
  п.с (доколку има ваква тема оваа избришете ја)
   
 2. Tribbiani

  Tribbiani Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2010
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  6
  Паѓање на коса дали некој знае што значи?!
   
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.354
  Да, дупла тема.
  drugata-nauka/sonovi-t83/
   
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.897
  Има ваква тема во другата наука. Пред да отвориш тема разгледај дали има иста или слична!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.