1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сон - Ruya

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Bzaubzz.xy, 19 јули 2017.

 1. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  820
  Допаѓања:
  588
  Пол:
  Машки
  Немам време сега да ја пишувам содржината
  Вчера излезе 1вата епизода
  Ја ја изгледав
  Дали некој ја гледа и шо мисле за неа?
  Ја мислам дека и интересна.

  ceyhun-megirlioğlu.jpg ruya-dizisi-ne-zaman-basliyor-dizinin-yayin-tarihi-aciklandi-600x330.jpg images.jpg