1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сообраќајен Факултет

Дискусија во 'Образование' започната од Ammy.Lee, 29 август 2012.

 1. Ammy.Lee

  Ammy.Lee Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2011
  Пораки:
  1.995
  Допаѓања:
  2.275
  Пол:
  Женски
  Средно учам Техничар за транспорт и шпедиција,после тоа сакам да продолжам исто на сообраќајен факултет.Каде ги има сообраќајните факултети?Знам дека има во Битола,кои насоки ги има?Што после факултет?Се што знаете во врска со сообраќајните факултети давајте информации во темава :)
  Не забележав иста тема,ако е дупла клуч :bow:
   
  На ivy531 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ivy531

  ivy531 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2013
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  10
  Ако знае некој во врска со сообраќаен факултет или факултет за безбедност и царина ве молам пишете и јас сега сум средно и учам техничар за транспорт и шпедиција...
  ДАВАЈТЕ НЕКОЈА ИНФОРМАЦИЈА!! :) :(
   
 3. mona22

  mona22 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  1.856
  Јас имам завршено на технички факултет во Битола отсек сообраќај и транспорт (само тој отсек е ) за тешко не е многу ако ти иде математика бидејќи 90% од предметите се со задачи и не се некои задачи сложени цело време решаваш со формули и нив треба да ги научиш иначе ништо без нив. Имаш математика 1 (таа е полесна ) и математика 2 (таа е потешка). Тоа е во глобала ако те интересира нешто повеќе прашај слободно во лп
   
  На Ammy.Lee му/ѝ се допаѓа ова.