1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сообраќај низ Европа

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Tanjamm, 25 јули 2018.

 1. Tanjamm

  Tanjamm Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  4.921
  Допаѓања:
  7.356
  Дечки, не сум запознаена дали има некој сајт каде за европските земји се гледаат линиите, превоз од град до град?Ако некој има искуство нека пише.