1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Спа центар за бебиња

Дискусија во 'Бебе' започната од *Ane*, 29 јули 2017.

 1. *Ane*

  *Ane* Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2017
  Пораки:
  761
  Допаѓања:
  2.199
  Пол:
  Женски
  Dali nekoj go odnel bebenceto vo noviot spa centar za bebinja? Iskustvo, dali ste zadovolni? I ako ste bile koja e cenata :) :) :)
   
  На anastasija mitic му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Lady*Bug

  Lady*Bug Популарен член

  Се зачлени на:
  29 април 2017
  Пораки:
  1.054
  Допаѓања:
  4.708
  Пол:
  Женски
  Кај се наоѓа тој спа центар? :)
   
 3. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.137
  Допаѓања:
  166.794
  Пол:
  Женски
  http://bebespa.mk/
  :)

  Има и ценовник :)
  Според мене малку соленко делува..
   
 4. Lady*Bug

  Lady*Bug Популарен член

  Се зачлени на:
  29 април 2017
  Пораки:
  1.054
  Допаѓања:
  4.708
  Пол:
  Женски
  Паа да, точно, некако многу набрзо се сака да се направат пари, нели оти станува збор за најмалите :)
  Ама па мојов ептен сака да се бања, се мислам дека би го однела најмалку еднаш :)
   
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.137
  Допаѓања:
  166.794
  Пол:
  Женски
  Вреди да се проба ама сепак ако останат со цениве не им предвидувам светла иднина :)

  Уживајте во спа третманот:party::hug:
   
  На LadyC и Gosh им се допаѓа ова.
 6. Lady*Bug

  Lady*Bug Популарен член

  Се зачлени на:
  29 април 2017
  Пораки:
  1.054
  Допаѓања:
  4.708
  Пол:
  Женски
  Да точно, убаво кажуваш. Баш сега им ги гледав и ревјуата на фб, и доста имаат дадено ниска оценка ради цените. Можеле да стават некои средни цени да може да поужива и средната народна маса, а не само високата.
  Инаку фала, како и да е ние сме 4 месеци, да напуниме бар 5,6 па би отишле :hug:
   
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.272
  Пол:
  Женски
  Убава работа, но со тие цени нема долго да им трае бизнисот. 1200 денари за неполн час е премногу.
   
  На cresa-jagoda, LadyC, Dust и 2 други им се допаѓа ова.
 8. *Ane*

  *Ane* Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2017
  Пораки:
  761
  Допаѓања:
  2.199
  Пол:
  Женски
  Moeto obozava... Moze ke go odnesam da uziva... :) :) :)
   
 9. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  18.066
  Допаѓања:
  288.937
  Пол:
  Женски
  до која возраст може бебиња/да идат?

  линкот не го отворив
   
 10. Lady*Bug

  Lady*Bug Популарен член

  Се зачлени на:
  29 април 2017
  Пораки:
  1.054
  Допаѓања:
  4.708
  Пол:
  Женски
  Ако добро прочитав од 5.5-18 кг.
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  14.052
  Допаѓања:
  69.129
  Пол:
  Женски
  Јас им пишав и ми рекоа до 16кг...
  Инаку да, цените им се соленки.. ако не им оди баш со тие цени може ке намалат :)
   
  На cresa-jagoda и joy1 им се допаѓа ова.
 12. Lady*Bug

  Lady*Bug Популарен член

  Се зачлени на:
  29 април 2017
  Пораки:
  1.054
  Допаѓања:
  4.708
  Пол:
  Женски
  Баш прееска проверив за сигурно викам да видам, на страната им пишува до 18 кг али не е битно :) може им е некоја грешка.
   
 13. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.775
  Допаѓања:
  22.406
  Пол:
  Женски
  Тежок припич ми е ова. Една моја познаничка била и не удави сите со приказните. А реално ништо не им прават посебно. 15 минути во вода, одвај 15тина минути ги масираат и толку. Не дека е нешто што не можеш да го направиш сам дома.

  1200 денари можеш многу покорисно да ги искористиш.
   
  На cresa-jagoda, dunika, Sannelaa и 26 други им се допаѓа ова.
 14. marijaaa20

  marijaaa20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  70
  Пол:
  Женски
  Убаво е но не вреди за парите. Јас го однесов оти имав доста читано за слични центри во другите држави и се израдував кога го отворија. Битно бебуш уживаше. :) Да намалат цени па може ќе ги посетиме пак
   
  На cresa-jagoda и Lady*Bug им се допаѓа ова.
 15. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.523
  Допаѓања:
  128.045
  Пол:
  Женски
  Ова за тие со вишок пари па колку да се излезе од дома. Жити се дете од 6кг можеш и во полно корито да го ,,пуштиш,, да плива, за када и да не зборам колкав простор е тоа за него. За масажа за бебе туторијали колку сакаш.
   
  На cresa-jagoda, Esmeralda-MD, Matotheja и 7 други им се допаѓа ова.
 16. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  14.637
  Допаѓања:
  229.126
  Моја другарка го однесе малиот, го имаше снимано, значи најфацка е на клипчето, радости :)
  Не знам за цениве, солени или несолени - секој си има право да си даде цена на производот/услугата, ако нема кој да го купи - нема да постои.

  Мене некако ми е без везе да коментирам - да им е поефтино, повеќе ќе можеме да одиме... можеби целта им е да не може скоро секој да си приушти, имајте го и тоа на ум.
  Сепак е приватен бизнис, а секој бизнис има (или би требало да има) таргет група.
  Избори :)
   
  На cresa-jagoda, Luna91, eli25 и 4 други им се допаѓа ова.
 17. Matotheja

  Matotheja Популарен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2017
  Пораки:
  1.123
  Допаѓања:
  9.078
  Пол:
  Женски
  Дали сум единствена што мисли дека ова е тотална глупост? Луѓе од збес не знаат веќе на што да трошат пари. Тотален припич, како што кажа членка пред мене.
   
  На cresa-jagoda, Gosh, Sannelaa и 9 други им се допаѓа ова.
 18. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  12.444
  Допаѓања:
  107.228
  Секаде во светот има па на некој му текнало и кај нас, така да си тера бизнис. Како и за се друго, си има група која ќе оди. И гледам дека има луѓе што одат. Јас би го однела моето, забавно ми личи:)
   
  На sunmoonstars, CameliaMiller и Luna91 им се допаѓа ова.
 19. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  14.637
  Допаѓања:
  229.126
  Бебињана многу ми се најсмешни со фацкине, радости :D
   
  На joy1 и eli25 им се допаѓа ова.
 20. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.272
  Пол:
  Женски
  Сигурно не читале, ги намалиле цените. :lol:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.