1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Список на сите универзитети во Македонија

Дискусија во 'Канта' започната од clen1, 14 септември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. clen1

  clen1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2016
  Пораки:
  208
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Машки
  Дали имате линк неможам да најдам
   
 2. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.910
  Допаѓања:
  51.068
  Пол:
  Женски
  На Gosh, Bender Rodriguez и Someonespecial им се допаѓа ова.
 3. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
  Порано информацијата била скапа и многу чинела и не секој можел да ја добие. Денес кога сите можеме со еден клик да дознаеме што сакаме, не се трудиме:)
   
  На Antolinaa, Someonespecial и crimson им се допаѓа ова.
 4. clen1

  clen1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2016
  Пораки:
  208
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Машки
  не ми го отвора линкот
   
 5. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.423
  Допаѓања:
  170.546
  Пол:
  Женски
 6. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.910
  Допаѓања:
  51.068
  Пол:
  Женски
  Да само кај мене магично се отвора.
  Го проверив линкот, добар е.
   
 7. clen1

  clen1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2016
  Пораки:
  208
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Машки
  неќе те лажам тебе овдека пет минути ми вели конектинг и не ми се отвора
   
 8. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.910
  Допаѓања:
  51.068
  Пол:
  Женски
  IMG_2329.PNG
   
  На clen1 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.510
  Допаѓања:
  71.257
  Пол:
  Машки
  Лелее, срам ми е да кажам насловов како го прочитав. (facepalm)
  Мистеру, која петарда си. Крцкалче едно низаедно. :drunk:
   
  На Nigredo Odor му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Antolinaa

  Antolinaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2012
  Пораки:
  2.735
  Допаѓања:
  17.598
  8-|:|
   
 11. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.510
  Допаѓања:
  71.257
  Пол:
  Машки
  Ќе ти шепнам во лп. :bug:
   
  На Antolinaa му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.