1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Споменар..Дневник ..

Дискусија во 'Канта' започната од Addrianna, 13 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Addrianna

  Addrianna Активен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2012
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  15
  мислам дека нема ваква тема,но доколку има тргнете ја :)
  како помали речиси сите сме пишувале споменари,дневници ...
  дали и сега пишувате ??
  јас имам една убава тетратка и сакам да ја направам нешто како споменар но немам идеа што се да пишувам во неа.. ако сакате можете да кажувате предлози и да оставате слики :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.442
  Допаѓања:
  58.542
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.