babylove овошни кашички

Спреј за брановидна коса

Дискусија во 'Коса' започната од smiley-32, 11 септември 2011.

 1. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  Феминки,кажете ми дали сте користеле спреј за брановидна коса ,сакам да нарачам од Орифлејм но незнам дали косата се оштетува

  ако има ваква тема или сл. нека биде заклучена :*
   
 2. The.Complicated

  The.Complicated Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  234
  Пол:
  Женски
  Дали мислиш на пената за коса?
   
 3. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  не ,ова е спреј :)
   
 4. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.091
  А може нешто,сликичка,линк пошто еве го листам каталогот на Орифлејм нема ништо.

  Би ти рекла да пишеш во онаа темата спреј за коса,ама таму се регенератори што не се плакнат,така да не знам,не знам за што станува збор..
   
 5. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  каталог 13 (од денес почнува)
   

  Прикачени фајлови:

  • 22692_1.png
   22692_1.png
   Големина на фајлот:
   84,5 KB
   Прегледи:
   449
 6. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.583
  Допаѓања:
  71.295
  Има ли некој искуство со каков било спреј за брановидна коса?
  И дали некој барем видел каде има, и евентуално од кои производители?