1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Срам

Дискусија во 'Канта' започната од davidof, 20 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. davidof

  davidof Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2014
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  12
  Се надевам нема ваква тема :)

  Ајде (затоа што умирам од досада) опишете некоја случка каде што сте се засрамиле премногу и ви идело вземја да пропаднете.. :lol:

  Да почнам од мене:
  Се враќав од Битола во мојот град со автобус и сега од сабајле цркната за спиење неможев да се движам. Додека бев во Битола ми се скина куферот и на враќање носев 2 ранци и 2 ОГРОМНИ најлони. И ај што неможем да поминам меѓу тие седиштата во автобусот, на слагање кога сум паднала по тие скалите.. ранците и најлоните се разлетаа на сите страни.. Цела автобуска гледаше во мене, мислев во земја ќе пропаднам од срам. Среќа што татко ми ме чекаше па набрзина избегав. :$ :lol:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.413
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.