1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Средба со мајка му

Дискусија во 'Канта' започната од Devojkataaa, 20 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Devojkataaa

  Devojkataaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  дали можете да ми помогнете во советувањето како да се поставам правилно а не надмено и глапово пред мајка му земајки во предвид дека таа е доста повозрасна и друга националност помосссс
   
 2. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.464
  Устври сакаш да ти го смениме карактерот ? :^) Штом ги наброја карактеристикиве веројатно ги поседуваш :?: туку ... Што има врска националноста за да влијае на тоа како да се поставиш ? :?: Освен ако нема сина крв па да треба да и се поклонуваш ? Во кафе муабети не ќе да му е местово .....
   
 3. Devojkataaa

  Devojkataaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  фала мислев имаш дозивано некое такво искуство и можеш да го споделиш никој од тебе не бараше да ми го менуваш карактерот туку како да ја обавам првата средба на најдобар начин воглавно фала и на тоа.
   
 4. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.471
  Допаѓања:
  2.665
  И нема потреба од отварање 20 теми со исти наслов а и содржина..
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.