1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Среќна Стара Нова Година - Василица

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од mamicka, 14 јануари 2010.

 1. mamicka

  mamicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  27
  SRECNA STARA NOVA I SRECEN IMENDEN NA SITE VASKI ,VASILIJI,VASILKI
   
 2. Peace.Love.Happiness

  Peace.Love.Happiness Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  34
 3. kiki-riki

  kiki-riki Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  116
  Srecna pravoslavna nova godina na site
   
 4. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.093
  Допаѓања:
  1.128
  Пол:
  Машки
  Za mnogu godini...i vechno ime...za site koi denes slavat...
  imenden...a za tie koi slavea vchera...kako kiki-riki...
  ako ne se lazm...srekjen rodenden...
   
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Мамо нека ти е честито името, те сакам НАЈМНОГУ НА СВЕТ :D
  малку се забаив ама ајде :lol:
   
 6. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  На сите кои утре т.е денес ќе слават, им посакувам вечно име и честит именден и среќна Стара Нова Година :)
   
 7. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  482
  Среќен именден и Среќна Стара Нова Година на ситеее :*
   
 8. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.833
  Среќна Стара Нова Година феминки :* :hug:
  _____¶¶¶¶¶¶
  _____¶____¶
  _____¶____¶
  _____¶¶¶¶¶¶
  _____¶¶¶¶¶¶
  _____¶¶¶¶¶¶
  _____¶¶¶¶¶¶
  _____¶¶¶¶¶¶¶
  ____¶¶¶¶¶¶¶¶¶
  ___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
  __¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
  _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
  _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_____ O_ • _o_o_?
  _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶______ O_o__o_o_?
  _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_____ O_o_? _o_? _ •?
  _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_____ O_ •? _o_o_o
  _¶_____________¶______ O_ •? _o_? _o
  _¶ __СРЕЌНА____¶_____ o_O •? _o___o
  _¶ __СТАРА_____¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
  _¶ __НОВА_____ ¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
  _¶ __ГОДИНА___ ¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
  _¶__ФЕМИНКИ___¶___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
  _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
  _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
  _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_________¶¶¶¶
  _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_________¶¶¶¶
  _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_________¶¶¶¶
  _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
  __¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
   
  На k.i.t.t.y му/ѝ се допаѓа ова.
 9. k.i.t.t.y

  k.i.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2011
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  74
  Среќна стара нова година на сите, ви посакувам здравје и милион исполнети желби.... :* :* :* :*
   
 10. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.894
  чичо нека ти е честито името,и уште многу години да си го славиш денов :D те сака внука ти таа што не слуша :$ Cрекна Cтара Hова година на ситее и да ви е честито името на сите денеска што слават :*
   
 11. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  ★Среќна Стара Нова на сите феминки ★ 。
  ° 。 ° ˛˚˛ * _Π_____*。*˚ •˛•˚ ° 。 ° ˛˚
  ˚ ˛ •˛•˚ */______/~\。˚ ˚ ˛ •˛•˚ ° 。 °
  ˚ ˛ •˛• ˚ | 田田 |門| •˛•˚ ° 。 ° ˛˚° 。

  И вујче среќен именден :party:
   
 12. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.370
  Допаѓања:
  9.306
  Пол:
  Женски
  Среќна стара нова година мили феминчиња, и се најубо во новава година. Среќен именден на тие што слават. Васко, Васил, Васлииј, Василија.....
  За тие што учат
  да добиваат само петки, десетки да положат испити.
  За тие што работат
  Добра работа платата покачена, за тие што не се вработени да се вработат.

  Ова се го посакувам од се срце. :l:
  И многу ќе ми биди мило се да се оствари :)
  Уште еднаш среќна Василица. :D
   
  На free girl му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Jovanovski94

  Jovanovski94 Активен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2015
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  49
  Пол:
  Машки
  среќна стара нова година
  :beer::pizza::drunk:
   
 14. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  4.449
  Допаѓања:
  32.710
  Пол:
  Женски
  Ај среќна стара нова година...
  п.с.
  паричката кај мене!
  :D