1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Срцезатоплувачи

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Mr. Right, 16 септември 2016.

 1. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.509
  Допаѓања:
  71.256
  Пол:
  Машки
  Овде можеме да ги објавуваме сите видеа, статии и вистински животни приказни на луѓето кои се полни со љубов и емоции, тажни и среќни моменти. Тука споделете го видеото кое сте го погледнале на „YouTube“ или некоја друга страница или животна приказна која сте ја прочитале од некоја веб страна.

  Да се потсетиме колку само малку е потребно да усреќиме некого и да не заборавиме да сочувствуваме со другите луѓе кога им е најтешко.
  Се надевам дека темава е интересна. :)

  Еве за почеток јас да споделам што ми предизвика насмевка на лицево вечерва. :)  И ова.
   
  На galapce, КикиМаус, cresa-jagoda и 6 други им се допаѓа ова.
 2. Wahnsinn

  Wahnsinn Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2015
  Пораки:
  376
  Допаѓања:
  2.453
  Пол:
  Женски
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.903
  Допаѓања:
  68.454
  Пол:
  Женски


  Од децата треба да учиме.
  :l:
   
  На Mr. Right, cresa-jagoda и the drummer им се допаѓа ова.
 4. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.091
  :l:
   
  На Mr. Right и sanjaeva им се допаѓа ова.
 5. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.046
  Допаѓања:
  163.259
  Пол:
  Женски
  Најмило е! :sun: :l:

   
  На PogbaPol, galapce, Mr. Right и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.509
  Допаѓања:
  71.256
  Пол:
  Машки
  Сиa, кoјa мoментaлнo е нa турнејa низ Америкa, секoј пaт пред свoјoт кoнцерт нa рaзличнo местo, пoстaвувa штaнд oд нaпуштени кучињa сo цел нејзините фaнoви или други луѓе дa мoжaт дa си пoсвoјaт куче бесплaтнo и тaкa дa си гo прoнaјдaт свoјoт нaјдoбaр пријaтел. :l:

  Screenshot_2016-10-20-00-48-36-1.png

  14591624_10154661781998408_7329570870795800469_n.jpg

  CvD6mTxWcAAo9H6.jpg

  14705847_10154653981808408_2414496223645741352_n.png
   
  На ceca-1 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.046
  Допаѓања:
  163.259
  Пол:
  Женски


  Секое дете заслужува ваков татко, вакви родители..! :l:
   
  На Wahnsinn, galapce и Mr. Right им се допаѓа ова.
 8. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.903
  Допаѓања:
  68.454
  Пол:
  Женски
 9. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.507
  Допаѓања:
  10.354
  Пол:
  Машки
 10. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.046
  Допаѓања:
  163.259
  Пол:
  Женски
  Душа :l:

  фдгфгфдг.PNG
   
  На Читател му/ѝ се допаѓа ова.
 11. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.507
  Допаѓања:
  10.354
  Пол:
  Машки
 12. Matotheja

  Matotheja Популарен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2017
  Пораки:
  1.182
  Допаѓања:
  9.343
  Пол:
  Женски
  Денес бев на кафе и оставив бакшиш. Келнерката се израдува ептен, тоа некако ме ,,срцезатопли".
  Што е со зборов побогу? |(