1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Megan Fox

Дискусија во 'Слики' започната од BlackSwan5, 8 ноември 2011.

 1. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Можеби не е модна икона но премногу ми се допаѓа начинот на кој се облекува.
  Што мислете вие за нејзиниот стил?

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Секојдневните комбинации и ги најмногу сакам.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.465
  Девојкава ми е идол. Просто ја обожавам....

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На crazylady, Saya и BlackSwan5 им се допаѓа ова.
 3. Sanniii

  Sanniii Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  1.249
  Допаѓања:
  2.702
  Пол:
  Женски
  Мене не ми е нешто посебно. :?:
  Повеќе ми се допаѓа како се облекува секојдневно отколку за свечени пригоди
  Единствено тука не ми се допаѓа:
  Фризурата, облеката и шминката и се тотално лошо искомбинирани и личи на баба од 60-тина години :puke:

  Просечно се облекува како и секоја позната девојка
  :!: иако често пати прави тотални утки во комбинирањето.
   
 4. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.465
  Без коментар... :x
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 5. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.791
  Допаѓања:
  3.258
  Пол:
  Женски
  Мене Меган ми е прекрасна. И парчето облека што така празно, необлечено изгледа грдо - искомбинирано со нешто друго на неа изгледа прекрасно.

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На DigY му/ѝ се допаѓа ова.
 6. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.329
 7. antilla

  antilla Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  381
  Не ми пречи онака како појава, не ја ни следам многу, за убава, има убави црти, ама не е ни нешто посебно па да паднеш во несвест :^)
  Немам изградено некој посебен став за неа, ама нема ни таа изградено некој посебен стил.
  Некои нејзини кежуал комбинации ми се ОК, но она можам и јас подобро да го искомбинирам. А имиџот што го фура на црвениот тепих мене лично не ми се допаѓа (со мали исклучоци :!: ). Има потенцијал за нешто повеќе, но таа упорно и упорно се нафатила да делува уличарски |( особено не ми се допаѓаат тие тетоважи по целото тело, мислам дека ептен ја претера со нив.

  Како што реков секојдневните комбинации и се ОК (тоа тренерките поише за по дома :^) ) ама како што знае позитивно да изненади, така знае и негативно. Добар дел од она што го носи при свечени прилики јас не би облекла.

  Еве некои слики, дел се и постари, од времето пред да стане Меган Ботокс :!:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ни од свечените фустани ништо не ме воодушевило, дел и се дури и промашај според мене
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Катастрофа :wasntme:
  [​IMG]
  А се на се, ништо посебно, не ми се допаѓа имиџот за пред јавноста, некако ефтино ми делува
  [​IMG]
  [​IMG]
  Знам дека збориме за стил, ама кога сум веќе на темава, сакам да искоментирам дека мене ми изгледа некако послатко пред операциите, инаку се ми се чини дека ќе и пукне онаа гума на лицето :^)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  А еве и некои слики од кога била тинејџерка па и помала
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 8. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.660
  Пред се убава девојка која знае да го истакне своето тело и сексипил преку облеката. Нејзините комбинации за на црвениот ќилим не ме воодушевуваат многу, но од она што можам да забележам нема некои големи грешки до сега во изборот на облека.

  Еве неколку нејзини секојдневни комбинации кои мене ми се допаѓаат:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  И за крај наидов на една многу интересна слика :lol:
  [​IMG]
   
 9. goddess.Of.chaos

  goddess.Of.chaos Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  1.033
  Допаѓања:
  908
  Стилот ко стил е беспрекорен, јас неа како личност и актерка не можам да ја смислам. Милион пати поубави жени газат по планетава, оваа е просечно девојче однесено на пластична и исфорсирано до даска. ПРЕслаба е, и ми има некој болен, анемичен, прегладнет израз на лицето. За мене убавина е нешто сосема различно од ова. Иначе има меѓу најубавите фризури и шминка, а и добар дел од фустаните ми се преубави.
   
 10. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.495
 11. annabieber

  annabieber Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2012
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  9
  СУПЕР!! НАЈУБАВО ДО СЕГА!
   
 12. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.897
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Па вака јас мислам дека стилот на меган и не лош но и фали нешто за да биде добар.
   
 13. Champs.Elysees

  Champs.Elysees Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  117
  Елеганција во движење. Уф, прекрасна е и се дивам. :inlove:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 14. TeaB

  TeaB Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  1.868
  Допаѓања:
  542
  Ја обожавам.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 15. TeaB

  TeaB Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  1.868
  Допаѓања:
  542
 16. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  930
  Ми се допаѓа нејзниот начин на облекување. :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 17. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.193
  Допаѓања:
  8.923
  Пол:
  Женски
  Леле, преубава ми е. Ретко некогаш кога има утки. Секојдневните комбинации најмногу и ги сакам, што не значи дека не знае да се облече посвечено. :)[​IMG][​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   
 18. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.897
 19. Cataleya

  Cataleya Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  620
  да не испадне дека хејтам ја сум љубител на убави жени ,ама оваа меган ми е тотален промашај .
  нит има некоја посебна убавина да паднеш на гс нит па некој стил посебен а најмалку па се покажала како актерка ( освен Трансформерс јас незз др филм со нејзе ) .
  ептен ми е фејк ,се некого копира ...ако нешто најмногу ме нервира тоа се личности без свое јас :puke:
   
 20. Clear

  Clear Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2012
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  177