1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Shailene Woodley

Дискусија во 'Слики' започната од GirlRose, 1 јуни 2015.

 1. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  3.599
  Допаѓања:
  18.524
  Како ви се допаѓа стилот на Shailene Woodley (позната по филмот The fault in our stars).Мене искрено ми се допаѓа.Има некои врвни комбинации како на црвениот тепих такa и секојдневните.
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.795
  Штознам.... чудна ми е. Воопшто нема некои огромни киксови, има доста комбинации кои ми се допаѓаат, ама чудна ми е.
  Таму кај што е со долга коса ептен ми се супер комбинациите во фустанчиња, преслатка е. Ама кај што е со кратка па ми е премногу груба, во рамената како машко ми е, и не ми се допаѓа како изгледа во фустан.
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  Некаде па ептен ми е ко девојченце. Така нежна.... кога ќе подразмислам, интересно е кога не можеш да ја пикнеш во некој калап.
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG]