1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Teri Hatcher

Дискусија во 'Слики' започната од SunnyGirl2, 3 јуни 2014.

 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.882
  Допаѓања:
  5.428
  Тери Лин Хачер (англ. Teri Lynn Hatcher) (родена на 8 декември, 1964) е американска глумица,писателка... Позната е како Сузан М. од серијата Очајни домакинќи...
  Секако секоја личност (позната) има некој свој стил.. ;) вака и некој модел-облека може ќе ни се бендиса... ;) итн итн.

  Ви се допаѓа ли нејзиниот стил?
  Постирајте слики,коментари..

  Доколку е дупла или несоодветно поставена темава нека се избрише или префрли.
   

  Прикачени фајлови:

  • Teri Hatcher.png
   Teri Hatcher.png
   Големина на фајлот:
   206,6 KB
   Прегледи:
   55
  • Teri Hatcherr.png
   Teri Hatcherr.png
   Големина на фајлот:
   195,4 KB
   Прегледи:
   55
  • paparaci.png
   paparaci.png
   Големина на фајлот:
   135 KB
   Прегледи:
   55
 2. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
 3. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  573
  Пол:
  Женски
  :)
   

  Прикачени фајлови: