1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Victoria Justice

Дискусија во 'Слики' започната од Karategirl99, 18 јануари 2014.

 1. Karategirl99

  Karategirl99 Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2013
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  12
  Victoria Justice е американска актерка,пеачка. :inlove:
  Прекрасна е :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 2. Stefani999

  Stefani999 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  601
  Се облекува убаво ама не е нешто да се двои по стилот(според мене).Кога глумеше во Victorious носеше високи чизми и големи ташни [​IMG]
  Неможев да најдам слика со таа ташната
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 3. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.345
  Допаѓања:
  8.468
   

  Прикачени фајлови:

 4. Karategirl99

  Karategirl99 Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2013
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  12
  :$
   

  Прикачени фајлови:

  • large (1).png
   large (1).png
   Големина на фајлот:
   109,8 KB
   Прегледи:
   77
  • large (2).jpg
   large (2).jpg
   Големина на фајлот:
   24,5 KB
   Прегледи:
   77
  • large (2).png
   large (2).png
   Големина на фајлот:
   553,3 KB
   Прегледи:
   77
  • large (3).png
   large (3).png
   Големина на фајлот:
   427,1 KB
   Прегледи:
   77
 5. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.345
  Допаѓања:
  8.468
   

  Прикачени фајлови:

 6. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.345
  Допаѓања:
  8.468
   

  Прикачени фајлови:

 7. Karategirl99

  Karategirl99 Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2013
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  12
  :$
   

  Прикачени фајлови: