Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стипендии во Корчагин?

Дискусија во 'Образование' започната од Femina1996, 4 септември 2011.

 1. Femina1996

  Femina1996 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Барав на интернет но , не успеав ништо да најдам .Дали има некој информации за тоа дали корчагин доделува стипендии и какви ? Фала однапред
   
 2. Annie.mk1

  Annie.mk1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  1.631
  Допаѓања:
  3.740
  Стипендија за што ?!.. Средното образование и онака е за сите бесплатно :^)
   
 3. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.472
  Од Корчагин? Мислам не.
  Министерство си ги доделува тие, не школото.
   
 4. Korcaginka5

  Korcaginka5 Активен член

  Се зачлени на:
  21 август 2015
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Корчагин е државно школо не се плаќа за да се школуваш таму.