1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стипендии за средношколци

Дискусија во 'Канта' започната од MmarijA1997, 11 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MmarijA1997

  MmarijA1997 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Дали знаете кога е конкурсот за средношколци за земање на стипендија..и на која страна ќе биде објавен?..:D фала однапред :*
   
 2. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.378
  Допаѓања:
  1.109
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.