Стипендија за одличните учениците од Средно ?

Дискусија во 'Канта' започната од buterfly18, 1 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. buterfly18

  buterfly18 Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2012
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Девојки да не знаете дали има некоја стипендија за одлични ученици 5.00 во средно училиште?
   
 2. anste

  anste Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  125
 3. buterfly18

  buterfly18 Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2012
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  А добро не сум видела :) Фалааа :))
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.