Стоматолошки ординации во Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од bluelagoon, 8 ноември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bluelagoon

  bluelagoon Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2014
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Машки
  Ми треба некоја стоматолошка ординација во Скопје по препорака, што знаат да поправаат заби и други услуги ама да е квалитетен :))) Ако знае некој?
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.177
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.