1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Страв од бременост

Дискусија во 'Канта' започната од tanci1, 2 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tanci1

  tanci1 Активен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2012
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  3
  Срцкии имав сексуални односи со дечко ми секако со кондом...но некако ми е страв да не останам бремена 16 години сум и не сам доволно информирана за тоа...кажете ми со да правамм ?
   
 2. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  480
  Побарај по форумов имаш веќе ваква тема :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.