Страв од височина

Дискусија во 'Канта' започната од manja666, 23 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. manja666

  manja666 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  1.039
  Допаѓања:
  17.437
  Дали и колку вие се плашите од висина ? Овој вид на страв е еден од најраспространетите во светот и го има речиси кај секој 3 човек..Доколку и вие имате паничен страв од висина би сакала да ги споделите вашите искуства и како се справувате со овој страв ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.969
  Допаѓања:
  47.890
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.