Страв од игли

Дискусија во 'Психологија' започната од anadimitrova14, 23 април 2017.

 1. anadimitrova14

  anadimitrova14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2013
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  5
  Луѓе помош треба да ми земаат крв од вена а јас ептен имам страв тс.мислам дека многу ќе ме боли прв пат ќе ми биде...кажете како да се престрашам како да го тргнам тој страв...колку боле земањето на крв од вена поздраввв