1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Странски форуми (на релативно разбирлив јазик)

Дискусија во 'Слободно време' започната од I I, 4 јануари 2017.

 1. I I

  I I Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2016
  Пораки:
  260
  Допаѓања:
  618
  Пол:
  Машки
  На Cinderfakinrella и dzeliii им се допаѓа ова.
 2. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.971
  Допаѓања:
  162.528
  Пол:
  Женски
  http://www.balkandownload.org/
  Само овој го знам и ми е многу корисен за симнување книги, има доста добар избор :)
   
  На kravce и Cinderfakinrella им се допаѓа ова.
 3. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  3.081
  Допаѓања:
  5.415
  Јас бев зачленета на еден српски форум за Здравко Чолиќ, направен беше од неговиот фан клуб, ама доста одамна, дури популарен член станав таму од што многу коментирав :lol:. После тоа, одново го направија истиот форум и некако изгубив желба да се уклучувам, а и којзнае како сум зборувала таму, на некој скршен српски. :D
  Со други српски/хрватски форуми сум немала искуство, впрочем Фемина е единствениот форум на кој коментирам.
   
  На I I му/ѝ се допаѓа ова.
 4. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.677
  Допаѓања:
  14.133
  Пол:
  Женски
  Јас порано одев на forum.hr, не дека пишував, повеќе читав, ама пред години се откажав. Некако е пренатрупан со теми, да ти се подзаврти. Поради линкот повторно го отворив, убаво ме потсети :D
   
  На the.vampire.girl и I I им се допаѓа ова.
 5. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.146
  Допаѓања:
  11.513
  Пол:
  Женски
  Зошто ги рекламирате?
  Ви платија?