1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Строги родители

Дискусија во 'Канта' започната од Dala, 12 август 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
  Имате ли строги родители?
  Како се соочувате со нив?
  Мене ми е тешко,затоа што не ме пуштаат да излегувам до доцна,пред излегување ми поставуваат 100 прашања и сл.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.364
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.