1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Струга

Дискусија во 'Канта' започната од Kikiccc, 26 февруари 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kikiccc

  Kikiccc Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2017
  Пораки:
  1.100
  Допаѓања:
  1.012
  Пол:
  Женски
  Не најдов тема за Струга поврзано за општо прашања.

  Би сакала да ве прашам некој апартман да ми предложите само за неколку дена ...
  Да не е далеку од центар и до 100евра за двајца
  (Брачни кревет,купатило ,кујна,можеби и тераса а не е битно то) ..?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.