1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стручна литература

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од I I, 13 март 2018.

 1. I I

  I I Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2016
  Пораки:
  260
  Допаѓања:
  617
  Пол:
  Машки
  Би замолил некој во inbox да ме контактира акој има оnline или пишана литература (ако можи одредени страни да ми слика) од областа на осигурувањето (кој дел поконкретно во inbox).
  Благодарам однапред.