1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Студенти на ПМФ-Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од D.a.c.i, 27 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. D.a.c.i

  D.a.c.i Нов член

  Се зачлени на:
  1 август 2014
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  0
  Планирам да се запишам на Природно-математичкиот факултет во Скопје....
  Ве замолувам ако има некој студент кој студира Туризам таму да ми пише како е?? :)
   
 2. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.739
  има ваква тема биди малце повредна/повреден и побараја ја , може?
   
 3. D.a.c.i

  D.a.c.i Нов член

  Се зачлени на:
  1 август 2014
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  0
  Да но за туризам неможам да најдам никакоо :devil: :devil: :devil: :devil:
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.954
  Допаѓања:
  54.948
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.