1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Студентски домови Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од Finna02, 30 септември 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Finna02

  Finna02 Активен член

  Се зачлени на:
  27 август 2021
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  5
  Дали денес ќе излезат резултатите за бруцоши или слабо?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.