1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Студентски поплаки и пофалби

Дискусија во 'Образование' започната од злоба, 17 ноември 2021.

 1. злоба

  злоба Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2020
  Пораки:
  1.052
  Допаѓања:
  3.419
  Пол:
  Женски
  Денеска 17.11 е меѓународен ден на студетите. :party:

  Мислев на еден интересен начин да го обележиме овој ден. Во оваа тема вие можете да ги споделите вашите убави и лоши моменти во текот на вашето студирање.
  Дали било пофалба за професор или да фрлате клевети на тетките од студентски. :rofl:
  Вие одлучувате што сакате да споделите.

  За почеток можете да соделите една поплака и една пофалба.