1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Суши намирници

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од Foody, 24 декември 2018.

 1. Foody

  Foody Нов член

  Се зачлени на:
  24 декември 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво членки

  Сакам да ве прашам дали приготвувате дома суши и од каде ги набавувате намирниците и отприлика цени? Сакам да пробам да си направам дома бидејќи го обожавам, но барав во неколку маркети и не успеав да најдам