1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ТВ промашување, освежување и ГРАН ПРИ за сезона 2009/10

Дискусија во 'Канта' започната од Barbica, 28 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  487
  Ова се последните категории во гласањето за најдобрите за изминатата тв сезона.
  Гласајте така што ќе го напишете вашиот фаворит за тв освежување, промашување и најголемото нешто за минатата сезона, најпопуларното шоу, серија или тв настан  ТВ освежување
  нови Народни приказни (МТВ, А1, Сител)
  Тротоар (Канал 5)
  Најслаба алка (Алфа)
  Статус со Миа (АБ Канал)


  ТВ промашување
  Ба Ба Бум (А1)
  МК Талент (А1)
  Хит парада (Сител)
  синхронизирани серии (А1)  ГРАН ПРИ за минатава ТВ сезона
  серија 1001 Ноќ
  шоу на Големиот Брат
  Евровизија 2010
  Лига на шампиони (со Македонец до финале)
   
 2. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Па вака:

  ТВ освежување
  нови Народни приказни (МТВ, А1, Сител)

  ТВ промашување
  МК Талент (А1) (и предходно што беше на Сител)


  ГРАН ПРИ за минатава ТВ сезона
  серија 1001 Ноќ
   
 3. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.092
  ТВ освежување
  нови Народни приказни (МТВ, А1, Сител)
  ТВ промашување
  МК Талент (А1)
  ГРАН ПРИ за минатава ТВ сезона
  Евровизија 2010
   
 4. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.444
  Пол:
  Женски
  ТВ освежување Тротоар (Канал 5)

  ТВ промашување МК Талент (А1)

  ГРАН ПРИ за минатава ТВ сезона серија 1001 Ноќ
   
 5. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
  ТВ Освежување - Тротоар
  ТВ промашување - Народните приказни на А1!! Не можам да ги смислам, многу ми се копија на оригиналните, ама лоша копија! А тие што ги даваат на МТВ1 и Сител обожавам да ги гледам. Стара екипа, одлична реализиција :)
  Гран При - Големиот Брат (со Кики, Вики, Карло...)
   
 6. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  ТВ освежување - Тротоар (Канал 5)
  ТВ промашување - МК Талент (А1)
  ГРАН ПРИ за минатава ТВ сезона - серија 1001 Ноќ
   
 7. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.459
  Пол:
  Женски
  ТВ освежување - Тротоар (Канал 5)

  ТВ промашување - МК Талент (А1)

  ГРАН ПРИ за минатава ТВ сезона - шоу на Големиот Брат
   
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  ТВ освежување
  нови Народни приказни (МТВ, А1, Сител)
  ТВ промашување
  МК Талент (А1)
  ГРАН ПРИ за минатава ТВ сезона
  серија 1001 Ноќ
   
 9. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  ТВ освежување - нови Народни приказни (МТВ, А1, Сител)
  ТВ промашување - МК Талент (А1)
  ГРАН ПРИ за минатава ТВ сезона - серија 1001 Ноќ
   
 10. Oluska

  Oluska Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  24
  ТВ освежување
  нови Народни приказни (МТВ, А1, Сител)

  ТВ промашување
  синхронизирани серии (А1)

  ГРАН ПРИ за минатава ТВ сезона
  шоу на Големиот Брат
   
 11. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  4.524
  ТВ освежување
  Најслаба алка (Алфа)

  ТВ промашување
  Хит парада (Сител)

  ГРАН ПРИ за минатава ТВ сезона
  шоу на Големиот Брат
   
 12. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.347
  Пол:
  Женски
  ТВ освежување
  нови Народни приказни (МТВ, А1, Сител)

  ТВ промашување
  синхронизирани серии (А1)

  ГРАН ПРИ за минатава ТВ сезона
  Евровизија 2010
   
 13. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  60
  ТВ освежување
  нови Народни приказни (МТВ, А1, Сител)и Тротоар (Канал 5)

  ТВ промашување
  Ба Ба Бум (А1)
  МК Талент (А1)
  Хит парада (Сител)
  синхронизирани серии (А1) сето ова

  ГРАН ПРИ за минатава ТВ сезона
  Лига на шампиони (со Македонец до финале)
   
 14. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  ТВ освежување
  Најслаба алка (Алфа)

  ТВ промашување
  Хит парада (Сител) и
  синхронизирани серии (А1)

  ГРАН ПРИ за минатава ТВ сезона
  Лига на шампиони (со Македонец до финале)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.