1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Таблети за слабеење Vitaslim Light или Belinea acai???

Дискусија во 'Канта' започната од E-PINKY, 23 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. E-PINKY

  E-PINKY Активен член

  Се зачлени на:
  18 март 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Ме интересира дали некој има искуство со овие таблети??? неможам да се решам кои да ги купам,па би ве замолила тие што ги имаат пробано да го напишат своето искуство конкретно со овие таблети???
   
 2. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  2.651
  Допаѓања:
  3.589
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.