1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тае Бо

Дискусија во 'Фитнес' започната од NARKO[vska], 8 септември 2016.

 1. NARKO[vska]

  NARKO[vska] Активен член

  Се зачлени на:
  5 август 2016
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Женски
  Не можев да пронајдам конкретна тема а ова, но ако има нека оди во канта оваа.Сакам да прашам дали некој има искуство и ако може да ми каже нешто повеке за оваа аеробична техника.Читав на интернет, но подруго е кога некој што посетувал часови ке ти каже лично .Се мислам дали да се запишам и дали има придобивки?
   
 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.237
  Допаѓања:
  5.750
  Јaс вежбaв,вежби oд youtube. Ефикaснo е дoстa,кг не сменив aмa фoрмa нa телo сме ив вo пoзитивнa нaсoкa се рaзбирa