Тае Бо

Дискусија во 'Фитнес' започната од NARKO[vska], 8 септември 2016.

 1. NARKO[vska]

  NARKO[vska] Активен член

  Се зачлени на:
  5 август 2016
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Женски
  Не можев да пронајдам конкретна тема а ова, но ако има нека оди во канта оваа.Сакам да прашам дали некој има искуство и ако може да ми каже нешто повеке за оваа аеробична техника.Читав на интернет, но подруго е кога некој што посетувал часови ке ти каже лично .Се мислам дали да се запишам и дали има придобивки?
   
 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.773
  Допаѓања:
  5.389
  Јaс вежбaв,вежби oд youtube. Ефикaснo е дoстa,кг не сменив aмa фoрмa нa телo сме ив вo пoзитивнa нaсoкa се рaзбирa