1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тажна жена (Канал 5)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Osamena devojka, 16 ноември 2019.

 1. Osamena devojka

  Osamena devojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  430
  Допаѓања:
  3.244
  Пол:
  Женски
  Zdravo ne vidov vakva tema zatoa otvoriv nova sakam da prasam od kolku saat igra serijava?
   
 2. NoU-NoLove

  NoU-NoLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2012
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  150
  Од 21.20 часот почнува на Канал 5,ама има милион реклами пред да почне
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Osamena devojka

  Osamena devojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  430
  Допаѓања:
  3.244
  Пол:
  Женски
  Ok Fala ti:)
   
 4. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  3.233
  Допаѓања:
  22.503
  Оваа жената цела серија ли ќе биде тажна и несреќна (facepalm)
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 5. L.i.n.a.a

  L.i.n.a.a Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  1.148
  Допаѓања:
  1.734
  Пол:
  Женски
  Ја гледа некој серијава? Како умрел Сарп? Што се случило?
   
 6. simona_baby

  simona_baby Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2017
  Пораки:
  2.806
  Допаѓања:
  15.350
  Пол:
  Женски
  не е умрен,жив е Сарп
   
  На cresa-jagoda и L.i.n.a.a им се допаѓа ова.
 7. marchi-cool

  marchi-cool Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.489
  Допаѓања:
  13.603
  Пол:
  Женски
  претпоставував инаку нема да е интересна серијата
   
  На cresa-jagoda и simona_baby им се допаѓа ова.
 8. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  1.392
  Пол:
  Женски
  Не ја гледав отпочеток. Може да ми објасни некој отприлика што се случувало до она што е прикажано оваа недела?
   
 9. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  1.392
  Пол:
  Женски
  Како е оригинално името на серијата? Под кое име ја има на страниците за гледање со превод?
   
 10. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.876
  Допаѓања:
  32.977
  Пол:
  Женски
  Каде е Сарп?
   
 11. simona_baby

  simona_baby Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2017
  Пораки:
  2.806
  Допаѓања:
  15.350
  Пол:
  Женски
  Серијава ја нема со превод па колку што можев да сфатам Сарп кога паднал од бродот го изгубил помнењето.Отпосле се преженил и има жена и деца.Ама не сум 100 посто сигурна.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 12. marchi-cool

  marchi-cool Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.489
  Допаѓања:
  13.603
  Пол:
  Женски
  ќе биде интересно :lol:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  582
  Пол:
  Машки
  Сарп го имаат излажано дека сите се мртви, дури имаат и лажни гробови. Тој е преженет за жена која не ја сака и има близнаци. Тој се појавува околу 16 епизода, а се сретнуваат мислам дека беше во 36та епизода, т.е. во втората сезона

  Серијата ја има на Балкање и на натабану, пишете Жена (kadin) са преводом на гугл, и ќе ви испадне
  Ги има првите две сезони, третата што оди моментално во турција ја нема
  Ама со синхронизацијава се подобри, по се доловува некако
   
  На tace73 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 14. marchi-cool

  marchi-cool Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.489
  Допаѓања:
  13.603
  Пол:
  Женски
  опаа.... Ќе биде долга серијава. (Ама со Елиф не си може не знам таа има мислам и ера сезона)
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 15. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  1.392
  Пол:
  Женски
  Ау, три сезони :). Да не отупат премногу :)
   
 16. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  582
  Пол:
  Машки
  Моментално три, се шпекулираше дека ќе заврши до нова година, па ќе видиме

  Елиф заврши со 5та сезона, но не ја достигна ни 1000та епизода, помалку се
  А Прости ми што одеше на Алфа, заврши со 8 сезони и 1477 епизоди
   
  На marchi-cool, nextredstyle, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  3.233
  Допаѓања:
  22.503
  А Малечката невеста не ни заврши повеке од 4000 епизоди :wasntme::drunk:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  582
  Пол:
  Машки
  MН има околу 2200 епизоди мислам
   
 19. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.876
  Допаѓања:
  32.977
  Пол:
  Женски
  Ние до која епизода сме стигнати?
   
 20. marchi-cool

  marchi-cool Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.489
  Допаѓања:
  13.603
  Пол:
  Женски
  леле... Кој ли ги догледал :rofl: остајте за малечката невеста тие индиски немаат друго што да прават :rofl: ај ќе видиме ко кај ќе оди оваа тажнава жена :)