1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тајланд

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Donatela.W, 15 мај 2017.

 1. Donatela.W

  Donatela.W Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2017
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  535
  Пол:
  Женски
  Од она што сум го видела и прочитала на гугл и јутјуб за Тајланд , ме оставило без коментар

  Крајот на летово ке одам баш во Тајланд :inlove:
  Би сакала да споделите ваши лични искуства , за сместувањето , за културата , за плажите , забавите , кој предел е најубав и слично :)
   
 2. Orchidea

  Orchidea Популарен член

  Се зачлени на:
  22 мај 2017
  Пораки:
  547
  Допаѓања:
  1.094
  Пол:
  Женски
  Како помина? Сподели искуство, во потрага сум за егзотична дестинација за свадбено патување :)