1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тајната на стариот мост (Телма)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Barbica, 6 февруари 2013.

 1. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  487
  Во морето на турски и индиски серии, Телма повторно изненадува со квалитетна серија. Се работи за шпанската историска серија Тајната на стариот мост. Почна во понеделникот во 19.15 се дава секој ден.
   
 2. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  576
  Пол:
  Женски
  Конечно нешто различно од се што се прикажува, серијава е преубава, посебно ми се допаѓа што е раскажана приказна од минатото и начинот на живот од тој период. Преубава серија, со преубави глумци :$ сто е реткост да се види :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • images (1).jpg
   images (1).jpg
   Големина на фајлот:
   8,9 KB
   Прегледи:
   271
  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   9,6 KB
   Прегледи:
   271
  • images (2).jpg
   images (2).jpg
   Големина на фајлот:
   9,3 KB
   Прегледи:
   271
  • images (3).jpg
   images (3).jpg
   Големина на фајлот:
   10,4 KB
   Прегледи:
   271
  • images (4).jpg
   images (4).jpg
   Големина на фајлот:
   6,4 KB
   Прегледи:
   271
 3. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  487
  Ја следиш?
  И јас ја гледам, иако е послаба од другите историски кои сме ги гледале
   
 4. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  576
  Пол:
  Женски
  да да ја гледам, сакам такви стартински серии, ми се допаѓа начинот на кој се облекуваат, долгите фустани ми се преубави, само за тоа гледам вакви серии, приказната иста како и кај сите шпански серии.