1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Темен тен

Дискусија во 'Тело' започната од devil-angel, 21 јуни 2013.

 1. devil-angel

  devil-angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  5
  Бев на одмор пред некое време и многу поцрнев е сега сакам малку а да ја обелам кожата но казете како????? :D :) :@
   
 2. Lovy1

  Lovy1 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  1.081
  Допаѓања:
  817
  Пол:
  Женски
  Ех да можеше...
  Искрено незнам, јас имам златен тен природно, и сега лето поцрнев, сакам да обелам ама неможе :tmi:
  Нека не ти претставува проблем, вака ќе се фалиш дека си била на море :D
  А со тек на време, ќе ти се врати старата боја.
   
 3. little.gf

  little.gf Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2013
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  41
  јас сум си природно црнаа ама ептен како циганчињава сум извинете вака оние од ромска популација...AM SO SORRY JUPSY ;) :inlove: позз феминки :*
   
 4. LaraSolare

  LaraSolare Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2013
  Пораки:
  868
  Допаѓања:
  6.616
  Пол:
  Женски
  Мислам дека може да се обели , минатиот месец една жена пред мене купуваше крема за извелување на кожата бидејки не и се допаѓало толку што поцрнела :)