Темно црвено (Koyu Kırmızı) [Канал5]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од ocila, 29 ноември 2012.

 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  Телевизија Канал 5 најавува нова турска серија која веројатно ќе се емитува на местото на „Ифет“. Се работи за серијата „Темно црвено“ каде главната улога ја толкува Озге Намал или позната како Ѓулу од „Имотот на дамата“. Синопсисот ќе биде објавен наредните денови.


  [​IMG]

  http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Cqq26Xt8N0
  Преземено одhttp://www.tvpaket.com.mk/
   
 2. heart.stealer

  heart.stealer Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.016
  Допаѓања:
  276
  Темно црвено (Koyu Kırmızı) Канал5

  штознам :^) онака ми е серијава и што ја форсираат толку оваа, мене не ми се свиѓаше ни кога глумеше во имотот на дамата |(
   
 3. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.332
  Темно црвено (Koyu Kırmızı) Канал5

  Малава нема поим од глума.Слатка е ,ама многу сомуни треба да јаде за да се нарече глумица.
   
  На ocila му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  Темно црвено (Koyu Kırmızı) Канал5

  И утре во 19:00 ќе почне серијава....
   
 5. Toprak

  Toprak Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2012
  Пораки:
  359
  Допаѓања:
  277
  Ќе ја издржиме и оваа :)
  Кратка е, има само 13 епизоди !
   
 6. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  879
  Пол:
  Женски
  Бидејќи биола кратка ќе ја гледам инаку не се замарам повеќе со сапуници :) И тоа излезе од мода.
   
 7. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  Добра е за почеток...ќе ја гледаме интересна ми се виде.....
   
 8. Lahaliva

  Lahaliva Нов член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2012
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  317
  Уште во првите 34 секунди откако почна,одма сообраќајка |(
   
 9. SnowWhite91

  SnowWhite91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  1.153
  Допаѓања:
  1.397
  Ми се виде онака ок на почетокот, ништо посебно ... ако се нема нешто попаметно во тој период од денот може да ја гледам штом веќе се само 13 епизоди ... но не очекувам нешто поразлично од другиве серии
   
 10. heart.stealer

  heart.stealer Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.016
  Допаѓања:
  276
  чим нема убави глумци не ја гледам :lol:
   
 11. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.346
  Допаѓања:
  18.386
  Пол:
  Женски
  :D Ах брее..епа Македонче...ништо не ти чини...само ти чиниш... :lol:
  Во врска со темата: ми се виде интересна за тепање време... :) А оваа женскава мене не ми изгледа дека лошо глуми, туку едноставно секогаш и' даваат да игра такви антипатични, размазени ликови...кои супер ги доловува...ќе видиме што ќе биде понатаму...
   
  На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
 12. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Ептем глупава серија. |(
   
 13. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  Махир можеше да каже нна Бедриа се т.е. на мајка и на Умит и да се реши ...аа не тој сам ќе решел се...
   
 14. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Серијава ја даваат само колку да пополнат место,и така има малку епизоди...
   
 15. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  312
  Од почеток не ми беше интересна серија но сега ми е интересна
   
 16. Luciano

  Luciano Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2012
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  223
  Како мислите 13 епизоди? Како Ифет што траеше толку кратко??
   
 17. tweety26

  tweety26 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2010
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  2.275
  Пол:
  Женски
  Интересно ми е додека се заљубуваат спонтано овие двајцата.Не ја гледам серијава ама овие ми се интересни.Гарант заедно ќе бидат.Не се ни свесни дека се вљубуваат. :D
   
 18. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  ифет имаше 40 епизоди некаде..оваа има 13 епизоди...
   
 19. kate-pp

  kate-pp Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2012
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  135
  Пол:
  Женски
  Што ќе се случи на крај?
   
 20. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  Умит и тој што ја киднапираше ќе се земат...венчат... :)