Тенерифе- Канарски острови

Дискусија во 'Канта' започната од Ariel21, 26 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ariel21

  Ariel21 Нов член

  Се зачлени на:
  26 август 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Планирам октомври да одам на одмор воТенерифе. Во нашиве агенции нема некои понуди, па ако некой од вас бил таму или или знае нешто посебно за летот до таму може да сподели искуство. :hai:
   
 2. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  2.508
  Допаѓања:
  11.959
  Пол:
  Женски
 3. Ariel21

  Ariel21 Нов член

  Се зачлени на:
  26 август 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Ааа се извинувам не видов дека постои темата :$
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.